Darilo za 60.let

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. jul 2006 7:44

Moj očim je dobil od otrok polet z balonom, pa izlet v San Marino - sta bila z mami navdušena. Za mamo že vemo, da jo bomo poslali s katamaranom v Benetke (si želi že nekaj časa), pa bomo probali to združiti skupaj s podaljšanim vikendom v kakem obmorskem letovišču. Prijateljičin oče pa je dobil priključek za internet, je vnet igralec bridga, da bo lahko še po mreži karte metal. Pa DVD predvajalnik, da bo lahko ljubljanskega vnuka še po TV gledal. In kot šahist še steklen šah s kozarčki v obliki figur. Moj stric, ki je lovec, pa je najprej naletel na hec - vsi povabljenci so se postavili v vrsto in mu drug za drugim čestitali ter podarili kilo napolitank (je tudi zelo sladkosned), od zadnjega žlahtnika v vrsti pa je dobil, poleg napolitank, leseno puško, v kateri se je skrival darilni bon za lovsko puško. Iskat jo je šel seveda sam, ker rabš posebne papirje za jo prinesti čez mejo (iz Gorice). Presenečenje je totalno uspelo. Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jul 2006 10:28

Vrtni palčki stanejo 10 jurjev in se jih podarja za 50 let in to nekomu, za katerega smo trdno prepričani, da bo razumel štos. Kolegica, ki je postavila začetno vprašanje, je lepo povedala, da ne vedo točno s čim se gospod ukvarja - kar pomeni, da ga ne pozna zadosti in ne ve, kako bi odreagiral na tako darilo in v takem primeru se VRTNI PALČEK DEFINITIVNO NE PODARJA (a ste vsi prebrali vprašanje do konca, preden ste pisali odgovore???) Polet z balonom je lepo darilo ob predpostavki, da ste 100% prepričani v naslednje: - da še ni letel z balonom - da si poleta resnično želi (eni ljudje imajo tudi vrtoglavice in se jih ne sme siliti v nekaj takega, ker dobiš točno nasprotni učinek od želenega). Če niste 100% prepričani o omenjenih zadevah, potem NE BALONA. Rešitvi sta dve: - če 60. letnik pripravlja veliko praznovanje, potem se naredi napor in vsi, ki so povabljeni, zberejo za eno darilo, ki je potem primerno (60. letniki ponavadi izberejo kakšne slike, ki so malo višji cenovni razred in potem ekipa zbere denar in to kupi) - če pa se to ne bo zgodilo, in če gospoda tako ali tako ne poznate pobliže, potem pa itak ni diskusije: Cross svinčnik in nalivnik platinasta izvedba. Za takšno pisalo moraš biti star 60 let, prej si za njega tako ali tako premlad(a). Denarnica Luis Vuitton (ja, pri 60. letih je treba imeti brand denarnico). Vse drugo je metana denarja proč. Vendelina jr.

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

18. jul 2006 10:55

Drugače je pa še ena možnost. Šampanjec z zlatimi lističi (zlatarna celje) in kozarci za šampanjec. Zelo čudovito darilo, predvsem pa zelo posebno, kajti v šampanjcu plavajo lističi zlata, ki se seveda popijejo skupaj s šampanjcem. Šampanjec je v škatli v obliki zlate palice. Meni je bilo ful zanimivo, ko je moj oče dobil to za darilo. ANJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti